VERITAS Backup Exec

Kurso aprašymas:

VERITAS Backup Exec 2015 kursas yra skirtas duomenų apsaugos specialistams kurie darbe susiduria su tokiomis užduotimis kaip duomenų saugojimas, kritinės informacijos atstatymas ir fizinių saugyklų kūrimu ir tvarkymu kuriose yra saugomos rezervinės kopijos. Šis penkių dienų kursas supažindins su duomenų rezervinių kopijų darymu, duomenų atstatymu ir duomenų saugojimu. Kurso dalyviai taip pat sužinos kaip konfigūruoti saugojimo įrenginius, valdyti įrenginius ir testuoti Backup Exec. Išmoksite dirbti su add-on agent ir susipažinsite su galimybėmis kurios padidins Backup Exec funkcionalumą.

Auditorija:

Kursas skirtas sistemų administratoriams, sistemų inžinieriams, techninio palaikymo personalui, konsultantams, tinklų administratoriams, rezervinių kopijų administratoriams, rezervinių kopijų operatoriams, ir visiems kas yra atsakingi už Backup Exec 2015 diegimą, konfigūravimą ir administravimą.

Reikalavimai:

Tūrėtumėt turėti administravimo ir konfigūravimo patirties su Windows Server 2008 ir Windows Server 2012 platformomis. Taip pat turėti patirties konfigūruojant tiek programinę tiek techninę įrangą.

Rekomenduotina turėti patirties dirbant su Active Directory, Windows, Windows Vista/7.

MS-SQL Server, Microsoft Exchange Server, VERITAS Enterprice Vault, Microsoft SharePoint Portal Server darbo patirtis būtų naudinga bet nebūtina.

Platesnis aprašymas

Kaina ir trukmė:

Kurso pavadinimas

Trukmė (ak. val.)

Kaina

VERITAS Backup Exec 2015

40

1500,-

*egzaminas į kurso kainą neįskaičiuotas

Paieška

Kontaktai

Kontaktai: info@ctg.lt
Telefonas +370-5-2004000
Testavimas +370-5-2308899
Faksas: +370-5-2005000