Virtualization Symposium 2012

Gegužės 17 d. viešbutyje „Radisons Blue Lietuva" vyko VMware organizuotas renginys skirtas debesų kompiuterija (Clouding). Renginyje gausiai prezentuoti garsių pasaulinių IT įmonių stendai, kuriuose plačiai pristatyta Jų veikla ir naujoves susijusios su Clouding‘o technologijomis. Renginį aplankė gausybė svečių - mezgėsi naudingos pažintys, vyko daug neformaliu pokalbių ir diskusijų, leidusiu dar giliau pasinerti į Clouding‘o pasaulį.

Simpoziumą pradėjo VMware Baltic vadovas Darius Spaičys. Po sveikinimo kalbos prasidėjo seminarai. Penkios pagrindinės sesijos padėjo susipažinti su Clouding‘o technologijomis, perprasti jų veikimo principus bei pažvelgti į IT ateitį. Likusios 15 sesijų vyko lygiagrečiai, todėl fiziškai pakliuti į visas neįmanoma, todėl renginio svečiams teko rinktis tai kas jiems buvo aktualiausia.

Apibendrinant, šis renginys buvo skirtas tiek vadovams, tiek vadybininkams, tiek IT specialistams, puikiai organizuotas ir tikrai aktualus. Renginio metu susipažinau su daugybe įdomių žmonių.

Daugiau informacijos, bei renginio metu vykusias prezentacijas galite rasti: http://www.virtualizationsymposium2012.com

Renginio akimirkos:

Paieška

Kontaktai

Kontaktai: info@ctg.lt
Telefonas +370-5-2004000
Testavimas +370-5-2308899
Faksas: +370-5-2005000