Microsoft TechEd 2010 Europe

Įspūdžiai iš Berlyne vykstančios Microsoft TechEd 2010 Europe konferencijos MCT Jevgenijaus Vinochodovo dienoraštyje.

Antradienis, lapkričio 9 d.

Antradienį pamaina prasidėjo 8 val. ryte. Žmonių, norinčių daryti "Hand-on-Lab", nebuvo daug, nes visi skubėjo į "Sessions".

Per pirmą pertrauką žmonės rinkosi "Connect Zone", kurioje jie galėjo nevaržomai prisijungti prie interneto ar pasinaudoti visiems prieinamais kompiuteriais. Beveik visur veikė Wi-Fi, žinant kad konferencijoje turi dalyvauti apie 5000 žmonių, nenuostabu, kad "Wireless" siaubingai stabdo, bet čia vienintelis minusas renginio organizatoriams.

 

Informacija apie vykstančias "Session" ar pasikeitimus jų grafike buvo lengvai pasiekiama ir labai operatyviai atnaujinama.

 

Prie kiekvienos salės, kurioje vyko renginiai, stovėjo informacinė elektroninė lenta.

 

Visose salėse gan daug vietų, tačiau visur kur man teko dalyvauti, laisvų vietų buvo labai mažai.

 

13:00 buvo suplanuoti pietūs ir, pirmą kartą per TechEd istoriją, buvo suteikta galimybė užsakyti keletą staliukų konkrečiai šaliai. Microsoft Lietuva pasirūpino ir užsakė tris staliukus, kurie buvo pažymėti trispalvėmis vėliavėlėmis.

 

Bendras vaizdas kaip atrodė "Valgykla" :) Tokios bovo kelios "valgyklos" - tad eilėse stovėti neteko.

 

Pirmadienis, lapkričio 8 d.

Pirmadienis - pirmoji darbo diena. Mano budėjimas prasideda nuo 12 val. bet nusprendžiau atvykti ankščiau.

Prie įėjimo į paviljoną stovėjo daugybė personalo kuris padėjo svečiams.

 

Įėjimą į sekantį paviljoną saugo specialiai apmokyta meška, kurios pagrindinis tikslas neleisti žmonių su Iphone ir Ipad į  Microsoft TechEd 2010 Europe konferenciją :D

 

Praėjęs visus saugumo lygius galiausiai atėjau į salę kurioje vyks Hands-On-Labs kur turėjau 4 valandų pamainą... ir supratau, kad kavos išgerti aš nespėsiu.

 

Ketvirtai valandai artėjant visi padėjo ruoštis "Keynote", kurio metu buvo pristatomi naujausi Microsoft produktai, "Keynote" buvo skirtas paviljonas kurio dydis buvo sulyg geru stadionu.

"KeyNote" pasibaigė apie 6 val. Ir tuomet prasidėjo Microsoft partnerių produktų ir sprendimų pristatymas, o taip pat alus ir vynas ;)

Po visko buvo susitikimas su tautiečiais :) Kurių šiemet čia apie 30.

Sekmadienis, lapkričio 7 d.

Sveiki visi CTG puslapio lankytojai.

Berlynas - didelis ir gražus miestas... Kiek spėjau pamatyti važiuodamas metro nuo oro uosto iki viešbučio. Ten palikęs lagaminą nuskubėjau į "Berlin Messe" ekspozicijų centrą, kur ir vyksta Microsoft TechEd 2010 Europe konferencija.

Atvykęs į "Brelin Messe" supratau, kad tai ne "Litexpo" parodų rūmai ir teks sugaišti "šiek tiek" laiko kol surasiu reikiamą paviljoną. Laimei pagelbėjo rodyklės :)

Po ilgų paieškų paviljonas buvo surastas. Vos tik man įėjus į vidų pakliūvau į registracijos salę. Kur miela mergina sutikrino mano dokumentus ir išdavė standartinį LAB PROCTOR rinkinuką.

Ir po visų paieškų ir patikrų mane įleido į  būsimą darbo vietą. Čia aš tikriausiai nieko nekomentuosiu, bet tai ką pamačiau atrodė įspūdingai.

 

Salėje dar vyko paskutiniai pasirengimo darbai, tačiau gėrimų aparatai jau buvo pripildyti ir veikė. Gaila, kad asortimente nebuvo alaus :) Manau labaratoriniai darbai būtų žymiai įdomesni ;) 

 

Po detalaus instruktažo 18 val. visi "labaratorijos darbuotojai", apie 30 žmonių nuvažiavo į "MCT Evening" iš ten nuotraukų nerodysiu ;)

Paieška

Kontaktai

Kontaktai: info@ctg.lt
Telefonas +370-5-2004000
Testavimas +370-5-2308899
Faksas: +370-5-2005000