IBA Training Center - 10 metų

2012 metų gegužės 10 dieną, viešbutyje Europa Minske Mokymo centras IBA šventė savo pirmąjį svarbų jubiliejų - prieš 10 metų IBA mokymo centrui, buvo išduota pirmoji licencija privačiai įmonei užsiimti švietimo veikla. Per pastaruosius 10 metų IBA MC įgijo patikimo, kompetentingo ir profesionalaus mokymo centro reputaciją ir tapo didžiausiu įgaliotu IT mokymų tiekėju Baltarusijoje.

Greta IT mokymų, IBA MC sėkmingai plėtoja tokias mokymo sritis kaip užsienio kalbos, verslo rinkodaros ir valdymo. Tai leidžia parengti IT specialistus, kurie ne tik puikūs IT srityje, bet ir sugeba sutelkti dėmesį į verslo valdymo klausimus, bei geba bendrauti daugeliu užsienio kalbų.

Per savo karjerą, mokymo centras pasiekė įspūdingus rezultatus. Šiandien IBA Mokymo centras - tai:

  • Mokymo įstaiga, akredituota pagal Švietimo ministerijos programą, o tai reiškia, kad mokymo centras atitinka reikalavimus aukštojo mokslo įstaigų veiklai ir teikia kvalifikacijos kėlimą patvirtinančius valstybinio pavyzdžio pažymėjimus;
  • Įgaliotas pirmaujančių programinės įrangos gamintojų mokymo centras: 1C, "Apple", "Cisco", IBM, "Microsoft", "Novell", "Oracle", SAP ir k.t.;
  • Vienintelis Testavimo centras Minske kuriame galima išsilaikyti "Apple", IBM, SAP egzaminus;
  • Geriausias NVS SAP įgaliotas mokymo centras 2010 ir 2011 m.;
  • Seniausias šalyje Prometric ir Pearson VUE testavimo centras;
  • Seniausias šalyje testavimo centras, kuriame galima išsilaikuti TOEFL egzaminus;
  • Vienitelis mokymo centras, kuris ruošia PMI sertifikuotus projektų vadovus, kurie gali išlaikyti tarptautinį PMI PMP egzaminą (Project Management Professional);

Renginio metu IBA Mokymo centro direktorius Vladimiras Diubkovas, apibendrinant dešimties metų veiklą, sakė: "Šiandien Mokymo Centras per metus vidutiniškai apmoko 1000 IT specialistų, 500 užsienio kalbų kursų klausytojų. Mes labai didžiuojamės, kad tarp klausytojų yra - Kazachstano, Lietuvos, Nyderlandų, Rusijos, Turkijos, Turkmėnistano, Ukrainos, Čekijos Respublikos ir Švedijos piliečiai."

Komentuodama rezultatus, Jelena Bialko, IBA Užsienio kalbų mokymo centro direktorė, savo kalboje sakė: "Šiuo metu IBA Mokymo centras - vienintelis Baltarusijoje teikiantis anglų kalbos kursus, 70% IBA užsienio kalbų dėstytojų turi tarptautinius Kembridžo CELTA sertifikatus įgalinančius mokyti anglų kalbos visame pasaulyje."

"Per 10 metų IBA sugebėjo atitikti griežtus Baltarusijos Švietimo ministerijos standartus, kita vertus, atitinkame ir mūsų partnerių tarptautinius mokymo standartus. Mūsų sėkmė, be abejo yra mūsų kolektyvas, puikų specialistų, vienminčių, ištikimų savo darbui profesionalų komanda, - sakė V. Diubkovas. - Mūsų verslo plėtros planai - IT mokymo lyderio pozicijų išsaugojimas, taip pat plėsti paslaugų paketą ir plėtoti savo veiklą tarptautinėje mokymo rinkoje".

Sergejus Levtejevas, IBA aljanso vadovas, savo kalboje gyrė padarytą pažangą ir pasiektus mokymo centro rezultatus. Padėkojo visiems, prisidėjusiems prie IBA Mokymo centro kūrimo ir vystimo. S. Levtejevas palinkėjo: "Produktyvaus ir vaisingo darbo, naujų pergalių ir pasiekimų, tik į priekį - į naujas viršūnes."

Taip pat IBA mokymo centrą pasveikino Vladimiras Lunkovas, IBM atstovybės vadovas Rytų Europai ir Azijai, Vladimiras Basko, Asociacijos Infopark generalinis direktorius, Jaroslavas Peripelica, UAB „CTG" direktorius, ir kiti partneriai, bei klientai. Renginyje dalyvavo Cisco, SAP, Microsoft, Oracle ir kitų vendorių atstovai.

Renginio metu buvo nominuoti geriausias metų IT mokymų dėstytojas Nikolajus Kučinskis ir geriausia metų užsienio kalbų dėstytoja Tatjana Torotko. Dėstytojams įteikti diplomai ir geriausio dėstytojo žvaigždės.

Oficialiąją dalį pratęsė šventinis furšetas, stilingai surengtas Europa viešbučio šeimininkų. Svečiams grojo styginis kvartetas. IBA Mokymo centro direktorius iškilmingai užpūtė žvakutes ant įspūdingo torto, specialiai pagaminto dešimtmečio progai.

Gegužės 11 dieną leidinio „Argumenty i fakty" redakcijos moderuojama įvyko spaudos konferencija, kurioje IBA Mokymo centro veiklą nušvietė Baltarusijos geležinkelių, Baltarusijos valstybinio universiteto, Asociacijos Infopark ir CTG atstovai. Gausiai susirinkusiems spaudos leidinių, radio ir televizijos žurnalistams renginį apibendrino IBA Mokymo centro direktorius Vladimiras Diubkovas.

Tą pačią dieną IBA Mokymo centro kolektyvas ir svečiai smagiai praleido laiką poilsio ir pramogų parke, įsikūrusiame netoli Babruisko. Pirmąją dienos pusę renginio dalyviai važinėjosi kvadraciklais, šaudė iš lankų ir arbaletų, žaidė aktyvius lauko žaidimus ir sportavo. Išvyką vainikavo šventinis koncertas su kviestiniais operos solistais ir IBA Mokymo centro darbuotojų parengtais pasirodymais. Autorines dainas atliko bardas Andrejus Pundykas. Svečiai vaišinosi nacionalinės virtuvės patiekalais.

 

 

Paieška

Kontaktai

Kontaktai: info@ctg.lt
Telefonas +370-5-2004000
Testavimas +370-5-2308899
Faksas: +370-5-2005000